Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві на хабарі спійманий головний інспектор районної податкової

0 21

Співробітники прокуратури спільно з представниками СБУ затримали «на гарячому» головного податкового ревізора-інспектора Державної податкової інспекції Голосіївського району Києва, повідомили в прес-службі прокуратури м. Києва.

В ході перевірки комерційного підприємства чиновник нібито отримав $2500 хабарі за непроведення зустрічної перевірки його контрагентів. За фактом корупційних дій податківця почалася дослідча перевірка, за наслідками якої вирішуватиметься питання про порушення кримінальної справи.

Не так давно при отриманні хабара попався ще один податківець. Начальник слідчого управління ДПІ в Полтавській області за грошову винагороду у розмірі 80 тис. грн обіцяв закрити слідство у кримінальній справі відносно керівника товариства з обмеженою відповідальністю.  У його відношенні відділом Генеральної прокуратури України по розслідуванню корупційних злочинів  порушена кримінальна справа – за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (отримання хабара в великому розмірі або службовою особою, що займає особливо відповідальне становище).

Теги:

хабар

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар