Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві держвиконавець і співробітник банку попалися на хабарі

0 15

У Києві порушено справу проти державного виконавця і співробітника банку, які отримали 25 тис. грн. хабара.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, співробітники СБУ і прокуратури затримали “на гарячому” старшого державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Оболонського району та начальника відділу кредитування фізичних осіб одного зі столичних банків.

Зловживаючи своїм службовим становищем, вони, за попередньою змовою, організували схему систематичного незаконного вимагання та одержання коштів від громадян.

15 липня співробітники СБУ затримали обох зловмисників під час одержання ними чергового хабара від киянина за невжиття заходів з примусового виконання рішення суду щодо стягнення грошових коштів на користь банку. За свою послугу ділки вимагали 25 тис. грн.

За матеріалами Управління СБУ у Києві органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Теги:

хабарництво

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар