Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У КСУ знаходяться 4 подання щодо приведення у відповідність до Конституції деяких законів після внесення до неї змін у 2004 р.

0 12

У Конституційному суді України знаходиться 4 подання, які стосуються приведення у відповідність до Конституції окремих законодавчих актів після внесення змін до Конституції України наприкінці 2004 р. Про це на прес-конференції повідомив суддя-доповідач у справі щодо підпорядкування Держфінпослуг Анатолій Дідківський, передає кореспондент РБК-Україна. Суддя зазначив, що цього року 1 квітня та 8 липня КСУ вже виніс рішення з аналогічного приводу, які стосувалися національного Комітету регулювання природних монополій та Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Проте на розгляді в суді перебувають ще схожі подання, зокрема щодо Закон України “Про телекомунікації”, Закон України “Про Національну комісію регулювання зв’язку”, Закон “Про Державну прикордонну службу” та закони про державну охорону. Також суддя наголосив, що Конституційний суд звертав увагу парламенту на необхідність приведення вищезазначених законів у відповідність до Конституції.

Говорячи про сьогоднішні рішення А.Дідківський заявив, що діяльність Держфінпослуг регулюється пунктами 9.1-9.2 статті 116 Конституції та окремими положеннями Закону України “Про Кабінет міністрів”, а низка положень закону “Про фінпослуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”, які надавали право Президенту призначати та звільняти голову, заступників, директорів департаменту Держфінпослуг втратили чинність.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар