Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Криму засуджено 5 міліціонерів-здирників

0 22

Центральним районним судом м. Сімферополя постановлено вирок стосовно п’ятьох працівників управління карного розшуку ГУ МВС України в АР Крим, повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

Слідством встановлено, що міліціонери наприкінці 2010 року – на початку 2011 року на території Євпаторії та Сакського району підшукували наркозалежних з метою вимагання у них грошей за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконний обіг наркотиків. При цьому зловмисники вдавалися до застосування до жертв насильства, проведення незаконних затримань та обшуків. Загалом від дій «перевертнів» постраждав десяток людей, у яких відібрано «відкупні» на суму від 500 грн. до 6 тис. дол. США.

Прокуратурою повністю доведено їх вину у зловживанні службовим становищем, перевищені повноважень, вимаганні, розбої, проведенні незаконних обшуків, зберіганні наркотиків тощо.

За ці злочини міліціонерам призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до п’яти з половиною років, проте одного з них покарано умовно. «Перевертнів» також позбавлено майна, спеціальних звань, права протягом трьох років обіймати посади в правоохоронних органах та оштрафовано на суму 8,5 тис. грн. Підприємця – «помічника» зловмисників засуджено до п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком два роки та штрафом у розмірі 8,5 тис. грн.

Прокуратура АР Крим на вирок готує апеляцію у зв’язку з м’якістю призначеного зловмисникам покарання.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар