Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Криму за минулий рік знешкоджено 21 злочинну групу

0 17

Як повідомили в прокуратурі Криму, на лаві підсудних за вчинення злочинів у складі організованих злочинних угруповань опинилися 73 особи. Вони об’єднувалися у групи для заволодіння коштами і майном громадян і підприємств, здійснення торгівлі «живим товаром» і наркоторгівлі. При цьому четверта частина ОЗГ мала корупційні зв’язки.

Так, минулого року перед судом постали троє обвинувачених, які, діючи у складі ОЗГ, використовуючи корупційні зв’язки у виконавчій службі, за допомогою сфальсифікованого судового рішення оформили за комерційною фірмою право власності на три корпуси санаторію «Ясна поляна» ЗАТ «Укрпрофздравніца» в Ялті вартістю 8,9 млн грн.

Триває судове слідство у кримінальній справі стосовно чотирьох членів ОЗГ, що складається з працівників СІЗО і засудженого. Ув’язнений залучив у злочинну діяльність працівників пенітенціарної установи аби мати можливість безкарно порушувати режим тримання в ізоляторі.

Слухаються у судах автономії справа стосовно творців у Сімферополі т.з. «тренінгового центру», які заволоділи коштами кримчан у розмірі понад 3,6 млн грн., а також справа «дистанційних паліїв», які організовували по країні підпали великих супермаркетів.

Прокуратура АР Крим добивається для учасників злочинних угруповань адекватного покарання. Так, минулого року підтверджено вину у вчиненні інкримінованих ним злочинів 52 членів ОЗГ.

Зокрема, вислухали вирок чотири члени злочинної групи, що вчинили низку особливо тяжких злочинів, серед яких вбивство в 1998 році заступника голови Ради міністрів АР Крим Олександра Сафонцева. Київським районним судом зловмисникам призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 11 до 15 років.

Також прокуратурою АР Крим повністю доведено і підтверджено судом вину трьох членів злочинної групи у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним заволодінням квартирами в Ялті. Згідно з вироком Сімферопольського районного суду організатор та учасники афер з житлом проведуть в ув’язненні від 7 до 10 років.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар