Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Криму призначено нових прокурорів міст і районів

0 24

За даними прес-служби Генеральної прокуратури України, головою наглядового відомства р. Сімферополя затверджено Дмитра Зайцева, який раніше працював прокурором м. Алушта.

У свою чергу, новим прокурором Алушти став Артур Шаповалов. Призначено також новий прокурор Армянська – Ігор Ковальчук раніше виконував обов’язки прокурора цього міста.

Крім того, Керченським міжрайонним природоохоронним прокурором став Євген Фанін, Сімферопольським міжрайонним природоохоронним прокурором – Наталія Поклонська.

Нові прокурори з’явилися також в Ленінському районі – Станіслав Таматаев і в Нижньогірському районі – Віталій Кучин. Прокурором Центрального району м. Сімферополя затверджено Олександра Могорича.

Теги:

прокуратура, кадрова політика

Джерело:

УНН

Залиште коментар