Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Харкові проти призовників порушено вже 11 кримінальних справ

0 9

Військовою прокуратурою Харкова протягом року були порушені 11 кримінальних справ через ухилення від служби в українській армії. Про це заявив заступник Харківського обласного військового комісара підполковник Юрій Калгушкін, повідомили «proUA» у прес-службі Міноборони.

За його словами, з початку року до міських та районних військкоматів за різними причинами не з’явилося близько 2 тис. осіб.

«Лише в цьому році військовою прокуратурою було порушено 11 кримінальних справ за ухилення від строкової військової служби, по 4 з них вже є судові рішення», – зауважив підполковник Юрій Калгушкін.

Він також розповів, що за ухилення від проходження строкової військової служби за останній рік призовників було оштрафовано на 185 тисяч гривень. А загалом, за ухилення від проходження строкової служби передбачена кримінальна відповідальність – позбавлення волі до трьох років.

Джерело:

proUA

Залиште коментар