Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Харкові міліція силою знесла намети голодуючих транспортників

0 12

У Харкові міліція демонтувала намети, які в ході акції протесту встановили звільнені водії тролейбусів комунального підприємства «Міськелектротранс».

Як уже повідомлялось, сьогодні вночі звільнені водії і представники первинної профспілкової організації «Захист справедливості» КП «Міськелектротранс» встановили два намети у сквері за пам’ятником Леніну на площі Свободи.

Близько 11.00 державний виконавець, який прибув на місце акції з працівниками міліції, зачитав її учасникам рішення Харківського окружного адміністративного суду, який постановив обмежити права на збори шляхом заборони Сергію Четверикову (активіст, від імені якого подавалася заявка на акцію – УНІАН) та іншим особам проводити з 11 серпня безстрокову акцію протесту на площі Свободи.

Протестуючі відмовилися згортати намети та заявили, що постанова суду стосується акції протесту, про яку заявляв С.Четвериков, а він уже залишив табір протестувальників і не бере в акції активної участі.

Незважаючи на це, працівники міліції силою демонтували намети протестуючих.

Як повідомляв УНІАН, 10 серпня звільнені працівники «Міськелектротранс» оголосили безстрокове голодування.

Теги:

страйк, голодування, трудове право

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар