Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Харкові евакуювали Апеляційний суд

0 21

Сьогодні харківські правоохоронці отримали повідомлення про те, що в будівлі Апеляційного суду міста Харкова, розташованого на площі Руднева, знаходиться бомба.

Як повідомили в прес-службі ГУ МВСУ в Харківській області, близько 11:30 на номер «102» подзвонив невідомий чоловік і повідомив про замінування.. Після приїзду співробітників екстрених служб з будівлі почалася евакуація. Всіх співробітників суду і суддів вивели на вулицю. З 11.20 майже до 14.00 велися пошукові роботи. Весь цей час біля будівлі суду чергували міліціонери, машина «швидкої допомоги», МНС. Правоохоронці вибуховий пристрій не виявили – тривога була помилковою.

Зараз правоохоронці порушили кримінальну справу. Якщо «жартівника» знайдуть, йому загрожує штраф від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту строком до 6-ти місяців, або обмеження волі на строк до 5-ти років (стаття 259 Кримінального кодексу України).

Теги:

Апеляційний суд Харкова

Джерело:

Коментарі

Залиште коментар