Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У харківському суді розпочалося засідання у справі Юлії Тимошенко

0 19

На засідання присутні суддя-доповідач Костянтин Садовський, представники прокуратури. Позицію Юлії Тимошенко захищатимуть Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Андрій Кожем’якін та Євгенія Тимошенко.

Також у залі суду присутній Посол Франції з прав людини Франсуа Зімере.

Захист Юлії Тимошенко наполягає на відводі прокурора Віктора Лобача.

Заявляючи відповідне клопотання у Київському райсуді Харкова, захисник Сергій Власенко наголосив, що «після виступу прокурора і його запальної політичної промови є всі підстави вважати, що прокурор є упередженим». Власенко зазначив, що у постанові про порушення справи є такі словосполучення як «український народ», «Тимошенко вкрала», які прокурор використовував у своїй промові.

 «Це політичні, а не професійні заяви», – сказав Сергій Власенко.

 «Віктор Лобач може вішати ярлики та промовляти політичні гасла, але це не прокурор. Він є упередженим, тому не може бути безпристрасним прокурором, який професійно виконує обов’язки», – підкреслив захисник.

 Сергій Власенко зазначив, що у захисту на початку не було відводів прокурорам, «тому що було сподівання, що прокурори виконують професійні, а не політичні завдання». У свою чергу захисник Олександр Плахотнюк підкреслив, що прокурори до рішення суду давали оцінки і заявляли про вину людини. «Це є також підставою для відводу прокурора», – сказав він.

Сама Ю.Тимошенко на засіданні суду не присутня.

Теги:

Тимошенко, ЄЕСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар