Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Греції заарештували українських моряків

0 16

Влада Греції заарештувала шістьох громадян України, що є членами екіпажу судна Tomko, за підозрою в спробі незаконного ввозу сигарет на територію цієї країни.

Як повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров, в ході обшуку на судні було виявлено 4300 ящиків цигарок.

Нагадаємо, в листопаді минулого року в Греції суд засудив українського капітана вантажного корабля Крістін, затонулого в Іонічному морі, до 5 років ув’язнення, а п’ятьох членів його команди — також громадян України — до 4 років ув’язнення. Суд визнав, що моряки самі затопили свій корабель і завдали шкоди навколишньому середовищу. Площа нафтопродуктів, що опинилися на поверхні Іонічного моря, склала 2 тисячі квадратних метрів.

Теги:

контрабанда

Залиште коментар