Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Генпрокуратури є і порнофільми за участю судді Зварича

0 24

У розпорядженні Генпрокуратури окрім касет із записами хабарництва, передачі і ділення грошей, є декілька порнофільмів, відзнятих за допомогою оперативної камери в кабінеті голови Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича.

Про це в інтерв’ю «КоммерсантЪ-Украина» розповів заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.

«У нас, окрім касет із записами хабарництва, передачі і ділення грошей, є декілька порнофільмів, відзнятих за допомогою оперативної камери в кабінеті голови Львівського адміністративного апеляційного суду. Це ж ненормальне явище, коли голова суду дозволяє собі в робочий час у себе в кабінеті влаштовувати сексуальні оргії», – розповів Кузьмін.

За його словами, це не єдиний випадок, коли судді на робочому місці дозволяють влаштовувати собі оргії.

«Такі ж порнофільми ми отримали в результаті документування хабарництва і в інших судах. Тобто в кабінетах окремі судді не тільки відправляють правосуддя – вони ще беруть хабарі та живуть активним статевим життям з підлеглими. А притягати їх до відповідальності не завжди вдається – дуже складна процедура», – сказав Кузьмін.

Крім того, заступник Генпрокурора повідомив, що на даний момент так і не з’явилося нових даних про місце знаходженні судді Зварича.

«Коли ми нарешті отримали рішення Верховної ради про дачу згоди на затримання цього судді (Зварича), він зібрався і втік. І шукати його тепер, судячи з усього, ми будемо вічно. Це ж ганьба! Скажіть, для чого суддям таке нечуване щастя – недоторканність, що дозволяє втекти від слідчого?», – відзначив Кузьмін.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар