Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Генпрокуратурі пояснили причину затримання Луценка

0 14

У Генеральній прокуратурі стверджують, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка затримано через його небажання знайомитися з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в інтерв’ю журналістам заявив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко. «Ми його попереджали, що якщо він не буде знайомитися з матеріалами кримінальної справи, або буде робити це повільно, то йому буде змінено міру запобіжного заходу», – сказав він. За словами Ю.Бойченка, екс-міністр приходив до Генпрокуратури знайомитися з матеріалами справи, але читав лише по кілька аркушів. Крім того, сказав він, Ю.Луценко намагався фотографувати аркуші справи, що є неприпустимим. «Якби Луценко такими темпами читав справу, то це б розтягнулося не на один рік», – зазначив начальник прес-служби ГПУ.

При цьому на уточнююче запитання, чи прискорить процес ознайомлення Ю.ЛУЦЕНКА зі справою рішення суду про його арешт, Ю.Бойченко сказав: «Ну йому треба ж буде чимось займатись».

Він також нагадав, що стосовно екс-міністра порушено ще одну кримінальну справу – за ч. 3 ст. 364 (зловживання владою або службовими повноваженнями). Втім, Ю.Бойченко не уточнив суть самої справи, зауваживши, що в ній вже розпочато певні слідчі дії, і тому в інтересах слідства розголошувати, про що саме йдеться зараз не можна. В той же час начальник прес-служби заперечив інформацію про те, що екс-міністра затримано в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння колишнього Президента Віктора Ющенка.

Теги:

Луценко, Генеральна прокуратура

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар