Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Генпрокуратурі ініціюють зміни до виборчого законодавства

0 20

Генеральна прокуратура України підготувала рекомендації щодо змін виборчого законодавства. Про це повідомив голова відомства Віктор Пшонка.

Залишаються неврегульованими 4 питання щодо виборчого законодавства, кажуть у Генпрокуратурі. Тут наголошують на відсутності механізму виконання Центральною виборчою комісією функцій окружної комісії із встановлення результатів голосування; нестачі важелів реагування комісій на порушення виборчого законодавства; невизначеності доступу до оригіналів виборчих документів для судів та правоохоронних органів; та на тому, що у законі немає критеріїв визнання голосування на окремих дільницях недійсними у зв’язку з перешкоджанням спостерігачам.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що направив Президенту Віктору Януковичу ці рекомендації щодо удосконалення виборчого законодавства. Також, за словами Пшонки, він поінформував голову держави про розслідування подій в окремих проблемних виборчих округах.

Тим часом у Комітеті виборців України заявляють, що результати голосування були сфальшовані не менше ніж у 7 округах.

Теги:

виборче право, виборче законодавство

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар