Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Франції побачили українську корупцію

0 16

Чинного пакету антикорупційних заходів в Україні немає, і корупція продовжує процвітати. Про це в інтерв’ю “Дзеркалу тижня. Україна” заявив посол Франції в Україні Жак Фор. “Ми можемо констатувати, що пакет законопроектів, який вносився раніше, з тих чи інших причин не був прийнятий”, – зазначив він.

“Ми знову перебуваємо в ситуації очікування, коли ж, врешті-решт, буде представлений, обговорений і проголосований в парламенті пакет антикорупційного законодавства. У Раді розгляд цього пакета вже кілька разів відкладався”, – сказав Фор. “Нам залишається сподіватися, що в найкоротші терміни він таки відбудеться”, – зазначив дипломат.

Він також додав, що в Європі готові надати Україні допомогу в підготовці цих законопроектів. “Нашим бажанням є якнайшвидше ухвалення сучасного серйозного правового механізму боротьби з цим феноменом”, – підкреслив Фор.

Теги:

корупція

Залиште коментар