Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ДПС пояснили, хто звільняється від сплати земельного податку

0 16

Від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують три і більш дітей до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни і особи, на яких поширюється дія закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; чорнобильці.

Пільги поширюються на одну земельну ділянку по кожному виду використання в межах даних норм: для ведення особистого селянського господарства – в розмірі не більше 2 гектара; для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара, для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара, для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара, для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара. Про це повідомляє Державна податкова служба в Луганської області, пише UBR.

“Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому виникло це право. В разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому втрачено це право”, – підкреслили в ДПС.

Теги:

ДПС, податок на землю, земельне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар