Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Донецьку запровадили податок на житло

0 13

Міська рада Донецька встановила податок на житлову нерухомість. Таке рішення прийняли депутати сьогодні на своїй черговій сесії.

Ставка податку складе 1% від мінімальної зарплати на кожен кв. м квартири в багатоповерховому будинку, і 2,7% – на кв. м приватного житлового будівництва.

Податок на нерухомість стягуватиметься щорік. При цьому гуртожитки, будинки державної і комунальної власності, а також житлова нерухомість багатодітних сімей і дитячих будинків родинного типу від сплати податку звільняються.

Мер Донецька Олександр Лук’янченко в коментарі ZN.UA уточнив, що оподатковуватися будуть лише квартири площею понад 120 кв. м і будинки – понад 250 кв.м. «Тобто, 90% житла в місті не потрапляють під це рішення», — запевнив мер.

«Податок почнуть стягувати з 1 січня 2012 року. До цього нам треба провести підготовчу роботу, у тому числі і інвентаризацію житлового фонду», — повідомив А.Лук’янченко.

Теги:

податок на нерухомість

Залиште коментар