Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Дніпропетровської області затримали банду злочинців, що крали гроші у хворих СНІДом

0 13

У Дніпропетровської області затримана банда зловмисників, що привласнювали гроші, що виділяються для хворих СНІДом. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Дніпропетровської області.

Повідомляється, що в банду входили 4 працівники комунальної установи «Дніпропетровський обласний центр з профілактики і боротьбі з СНІДом».

Зловмисники з 2009 року, будучи відповідальними за обґрунтованість лікарських призначень, збереження, раціональне використання, правильність обліку медикаментів, і матеріально відповідальними особами, заводили фальшиві історії хвороби і амбулаторні карти на неіснуючих людей.

Всього зловмисники встигли завести 34 підроблених медичних карти і незаконно заволодіти грошима в сумі близько 100 тис. грн.

За зібраними матеріалами слідчим управлінням Головного управління МВС України в Дніпропетровської області було порушено кримінальну справу по ст. 358 «Підробка документів, друку, штампів і бланків, їх збут, використання підроблених документів» КК України.

Теги:

підробка докуметів

Джерело:

Мост-Днепр

Залиште коментар