Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Держбюджеті-2013 збільшено фінансування прокуратури, міліції і СБУ

0 19

У Державному бюджеті на 2013 роки збільшено фінансування правоохоронних органів. Значна частина цих коштів піде на реалізацію заходів щодо впровадження новацій в роботі, пов’язаних з набуттям чинності нових законів. Зокрема, це стосується КПК і Закону про єдиний держдемреєстр і біометричні паспорти. Також реалізовуватимуться заходи для посилення боротьби з тероризмом, повідомляє Урядовий портал.

Так, витрати для Генпрокуратури визначені в сумі 3201,6 млн грн — збільшення витрат у порівнянні з 2012 роком складає 20,7 %. При формуванні цих показників були враховані зміни в законодавчій базі, пов’язані з введенням нового КПК. Зокрема, враховані витрати, пов’язані зі створенням Єдиного реєстру досудових розслідувань і виконанням функції по нагляду за дотриманням законів оперативно-розшуковими підрозділами правоохоронних органів, а також передачею функцій військових прокуратур від Міноборони Генпрокуратурі.

Для СБУ збільшення витрат загального фонду в порівнянні з 2012 роком складає 5,7 % – в Держбюджеті – 2013 витрати для СБУ визначені в сумі 3452,5 млн. грн. Збільшення витрат пов’язане з необхідністю посилення фінансування боротьби з тероризмом. Зокрема, залучатимуться додаткові кадри.

Збільшені статті витрат і для МВС, на 10,2 % в порівнянні з попереднім роком, і передбачені в сумі 16059,7 млн грн. Що також пов’язане з впровадженням Закону про єдиний дердемреєстр.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар