Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У четвер КС повідомить, чи може Ющенко розпустити Раду

0 20

Конституційний суд України у вівторок на закритій частині пленарного засідання виніс ухвалу за поданням президента Віктора Ющенка про порядок формування уряду коаліцією депутатських фракцій у Верховній Раді.

Про це повідомила керівник прес-служби КС Юлія Вагапова, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, офіційне обнародування даного рішення відбудеться о 10.00 ранку у четвер, 30 квітня.

Як повідомлялося, 13 лютого до КС поступило звернення Ющенка про тлумачення механізму формування уряду у зв’язку з очікуваною ротацією окремих членів Кабінету міністрів.

У своєму зверненні глава держави просить КС дати офіційне тлумачення положення частини восьмої статті 83 Конституції в системному зв’язку з положеннями частини шостої, сьомої статті 83, пункту 9 частини першої статті 106, частин третьої, четвертої статті 114 Конституції. Згідно даним положенням, коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді вносить пропозиції президентові щодо кандидатури прем’єр-міністра, а потім прем’єр-міністр вносить йому пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету міністрів.

Президент Віктор Ющенко допускає можливий розпуск парламенту після рішення Конституційного суду щодо формування Кабінету міністрів після створення коаліції.

Джерело:

proUA

Залиште коментар