Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Черкасах хтось «замінував» апеляційний суд

0 16

Невідомий о 8:50 зателефонував у чергову частину міліції Черкас і зробив помилкове повідомлення про мінування приміщення апеляційного суду Черкаської області за адресою вул. Гоголя, 316 у Черкасах. Про це повідомила начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС у Черкаській області Наталія Таран, передають «Українські новини».

Вона уточнила, що голос, що передав повідомлення про мінування, належав чоловікові.

Міліція евакуювала всіх, хто знаходився в будівлі суду.

У одній будівлі з апеляційним судом також розміщені Соснівський районний суд, Придніпровський районний суд Черкас, а також Черкаський районний суд.

Близько 11:00 міліція з’ясувала, що повідомлення про мінування було помилковим.

«Нічого не знайшли», – повідомило джерело в міліції.

Таран уточнила, що міліція має напрацювання і є перспектива розкриття злочину.

Нагадаємо, 20 жовтня невідомий зробив помилкове повідомлення про мінування 2-поверхової будівлі магазину будматеріалів, розташованого на території торговельного центру «Барабашово» по вул. Якіра в Харкові.

Джерело:

proUA

Залиште коментар