Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У брусилівського чиновника конфіскували 1 млн євро

0 11

Прокуратурою Житомирської області забезпечено стягнення до бюджету 1 млн євро, які реально надійшли на валютний рахунок до Державної казначейської служби України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Таким чином виконано вирок суду про конфіскацію банківського вкладу екс-голови Брусилівської райдержадміністрації, засудженого за корупційні діяння.

Як повідомлялося раніше, за отримання хабара в особливо великих розмірах, екс-голову райдержадміністрації засуджено до 9 років ув’язнення з позбавленням на 3 роки права обіймати посади в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування і з конфіскацією усього майна, у тому числі 1 мільйона євро.

На підставі ст. 54 КК України його також позбавлено 5 рангу 3 категорії посадової особи місцевого самоврядування. Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ  за скаргою засудженого та його адвоката переглянуто кримінальну праву та покарання залишено без змін.

Теги:

хабар

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар