Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Броварах побили адвоката Пукача

0 31

20 серпня у Броварах група невідомих побила адвоката колишнього генерала Олексія Пукача Миколу Лаптієва, пише «Газета по-киевски».

Як повідомив Лаптієв, увечері він зустрічався зі знайомим, якому надавав юридичні послуги. Після зустрічі вони разом відвідали концерт під час святкування Дня Броварів, а після біля магазину на них напала група із 10-12 чоловік і побила їх. З особливою жорстокістю був побитий знайомий адвоката, який намагався заступатися за Лаптієва. Він стверджує, що його знайомий постраждав найбільше – після побиття той лежав на землі, втратив багато крові. У захисника Пукача – сліди побоїв на обличчі, опухнула щока.

За словами Лаптієва, нападаючі мали інформацію про нього: вони називали його на ім.’я, називали його професію і нібито сказали, що «на нього надійшло замовлення зверху». Лаптієв стверджує, що бачив цих людей протягом усього вечора на концерті.

Після того що трапилося, Лаптієв подзвонив керівникові слідчої групи слідчому з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Олександру Харченку. Наразі адвокат чекає приїзду слідчого та охорони.

Джерело:

proUA

Залиште коментар