Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У “Родовід Банку” продовжили тимчасову адміністрацію на два місяці

0 64
Нацбанк продовжив дію тимчасової адміністрації в “Родовід Банку” на два місяці.

Про це заявив тимчасовий адміністратор фінустанови Сергій Щербина.

“На засіданні комісії в НБУ я відстояв тимчасову адміністрацію ще на два місяці, тому що в банку не призначені органи управління. Старий уряд хотів поставити одних людей, але його склад змінився, і рішення не прийнято”, – повідомив він.

Головною проблемою, яку Щербині належить вирішити за два місяці, є переведення активів “Укрпромбанку”, зупинене з початком його ліквідації.

“Нам потрібні ці активи, тому що ми виплачуємо відсотки за депозитами вкладникам “Укрпромбанку”. Аудит активів зупинений. Якщо ми їх не отримаємо, то нам буде необхідна докапіталізація на 3 млрд гривень”, – попередив він.

Як відомо, 16 березня в окружному адміністративному суді Києва відбудеться перше засідання за позовом “Родовід Банку” до НБУ про скасування постанови № 19 про ліквідацію “Укрпромбанку”.

При переведенні пасивів “Укрпромбанку” на 6,9 млрд гривень в “Родовід Банку” його капітал збільшили на 5,6 млрд гривень.

Виплачено вкладів на 2,6 млрд гривень, переоформлено – на 3,5 млрд гривень.

В “Укрпромбанку” повідомили, що суд поки не приймав забезпечувальних заходів щодо оскаржених “Родовід Банком” активів.

Інвентаризація всіх активів повинна завершитися 22 березня.

Однак до 26 квітня, коли ліквідаційний баланс “Укрпромбанку” буде переданий до НБУ, ліквідатор не має права ні продавати, ні передавати активи.

“Передати активи в “Родовід Банк” в рамках ліквідації “Укрпромбанку” неможливо, оскільки ці активи не забезпечені заставою. Ліквідатор повинен визнати вимоги “Родовід Банку” – тоді активи будуть продані, а гроші спрямовані в “Родовід Банк”, – розповів радник ліквідатора “Укрпромбанку” Ігор Власюк.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар