Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У західних областях України повторно займають ОДА

0 13

У західних областях України протестувальники повертають контроль за приміщеннями обласних державних адміністрацій та блокують силовиків.

У Львові увечері у вівторок, 18 лютого, повторно зайнято будівлю обласної державної адміністрації. Про це повідомляє агенція AFP.

За даними кореспондента видання ZAXID.NET до будівлі Львівської ОДА увійшли кілька сотень молодих людей. “Молодики” силоміць відкрили двері адміністрації, виламавши їх, та кинули в середину світло-шумову гранату. Окремі з них почали жбурляти каміння у вікна Львівської ОДА, однак прислухались до закликів нічого не нищити та припинили свої дії.

Повідомляється також, що у приміщенні ОДА не було силовиків, охорони будівлі не було на місці, опору їм ніхто не чинив. Значна частина молодих людей – в масках та з дубинками, додає агенція “Інтерфакс-Україна”.

 

Будівля львівської міліції в облозі

 

Як повідомляє кореспондентка DW, люди також підходять до приміщення головного управління львівської міліції. “Є агресивно налаштована група молодих людей, які спалюють меблі біля входу в будівлю і документи, але загалом ситуація спокійна”, – каже журналістка. Люди зробили коридор для керівництва міліції і працівників управління, аби ті залишили добровільно приміщення. Керівництво міліції під крики “Ганьба!” залишило будівлю. Лише один наряд правоохоронців залишився охороняти вогнепальну зброю. Після цього сотні людей рушили до прокуратури.

Значно напруженіша ситуація біля військових частин ВВ та “Беркут”, де львів’яни тримали облогу впродовж багатьох тижнів. Там палають КПП і брама. Службовці внутрішніх військ намагаються прорватися на виїзд. За даними кореспондентки DW, військові повідомляють, що мають наказ виїхати до столиці у повному спорядженні. Біля військової частини на Стрийській вже зібралося більше 3 тисяч людей, вони співають гімн і палять шини.

Івано-Франківська ОДА теж зайнята

 

У МВС України в Івано-Франківській області ввечері 18 лютого повідомили про те, що відкрито кримінальне провадження за фактом захоплення обласної держадміністрації. “Близько 50 громадян у масках на обличчях увірвались до приміщення ОДА та захопили її. … Нападники пізніше пояснили, що хотіли погрітися. Наразі ці громадяни залишаються в будівлі ОДА”, – йдеться у повідомленні, поширеному на сайті МВС України.

Водночас агенція “Інтерфакс-Україна” з посиланням на видання “Галицький кореспондент” надвечір у вівторок повідомляла, що “учасники “Правого сектора” та представники Штабу національного спротиву повернули контроль над приміщенням Івано-Франківської ОДА. Міліція не перешкоджала”.

Нагадаємо, що приміщення обласних держадміністрацій у низці регіонів України були звільнені протестувальниками напередодні з огляду на виконання вимог закону про амністію тих мітингувальників, щодо яких були відкриті кримінальні провадження за масові заворушення і обрані запобіжні заходи.

 

У Тернополі палає приміщення міліції

 

Про те, що активісти штурмують приміщення УМВС України в Тернопільській області, повідомляє обласна міліція. “Мітингувальники кидають всередину управління пляшки із запалювальною сумішшю та димові шашки. Приміщення міської міліції…горить”, – йдеться на сайті МВС України.

Залиште коментар