Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ЄС запитують, куди поділися десятки мільйонів на облаштування кордонів

24

Євросоюз виділяв Україні десятки мільйонів євро на облаштування систем захисту кордону, однак, як свідчить нинішня ситуація, ці кошти були використані неефективно.

Про це заявив посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський у Києві під час IV Національного експертного форуму «Від революції до нової країни».

“Ми, ЄС, надали десятки мільйонів на допомогу структурам контролю за українським кордоном. А що ми маємо зараз, під час кризи? Що українські прикордонники просять ЄС допомогти грошима купити все. Тому я запитую: що сталося з десятками, десятками та десятками мільйонів, які були надані українським структурам?» — наголосив Томбінський.

Він також додав, що ситуація, яка нині склалася на українських кордонах, є «дуже драматичною платою, яку платить Україна за невиконання завдання з розбудови всіх структур суверенної держави за 20 років».

Джерело:

Укринформ

Комментарии