Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Януковича мінімальні шанси скасувати санкції

0 22

У Віктора Януковича та його оточення є дуже незначні шанси скасувати санкції Євросоюзу через Суд ЄС. Про це в інтерв’ю DW розповіла екс-суддя цього суду Веріца Трстен’як.

За її словами, у більшості випадків позивачам, які хочуть скасувати санкції ЄС через європейський суд, це не вдається. “У більшості випадків скасувати санкції не вдається”, – заявила вона, хоч і додала, що прецеденти, все ж , є.

За словами Трстен’як, розгляд подібних скарг у Суді ЄС – доволі тривалий процес. “Загалом процес у Суді ЄС, тобто колишньому суді першої інстанції, який розглядає такі скарги та ухвалює рішення про визнання санкцій недійсними, може завершитись приблизно через два роки. Іноді справу можуть розглядати до п’яти років”, – розповіла екс-суддя.

“Тоді ще можна подати апеляцію у Суд Європейської спільноти, тобто вищу інстанцію. Її, ймовірно, розглядатимуть від 14 до 17 місяців”, – додала вона.

Як відомо, після спроб силового розгону мирних демонстрацій на Майдані та розстрілу людей ЄС запровадив санкції проти Януковича та його оточення.

Втікши до Росії Янукович і його поплічники подали скаргу в Суд ЄС з вимогою скасувати накладені на них санкції.

Залиште коментар