Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ЦВК закликають затвердити зміни до виборчого законодавства

0 20

У Центрвиборчкомі закликають Верховну Раду розглянути зміни до виборчого законодавства, необхідні для проведення дострокових парламентських виборів.

Про це глава Центрвиборчкому Михайло Охендовський сказав на зустрічі з делегацією спецкомітету Парламентської асамблеї Ради Європи, повідомляє прес-служба ЦВК.

«Остання можливість ухвалити цей законопроект буде 14 жовтня. Цього дня відбудеться останнє пленарне засідання Верховної Ради напередодні виборів», — підкреслив глава ЦВК.

Пропоновані ЦВК зміни торкаються участі в голосуванні військовослужбовців у зоні АТО на Донбасі, враховуючи, що у багатьох з них є зараз тільки військові квитки.

Також зміни торкаються забезпечення безпеки голосування, транспортування виборчої документації і інших питань, пов’язаних з особливостями проведення виборів в Донецькій і Луганській областях.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар