Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У столиці з’явиться центр комплексної підтримки учасників бойових дій «Київ мілітарі хаб»

0 48

Депутати Київради підтримали рішення про реорганізацію Київського міського будинку ветеранів і Київського міського центру допомоги учасникам АТО шляхом їх об’єднання та створення на базі установ центру комплексної підтримки учасників бойових дій «Київ мілітарі хаб». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Будинок ветеранів буде приєднано до Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції, і об’єднана установа стане єдиним центром роботи з ветеранами та членами їхніх родин. Він працюватиме за принципом «єдиного вікна» та надаватиме комплекс послуг необхідних для захисників та захисниць. Зокрема, надаватиме психологічну та юридичну підтримку, надаватиме консультативні послуги стосовно медичного забезпечення ветеранів та інших пільг та гарантій передбачених законами, організовуватиме заходи для реабілітації та реінтеграції учасників бойових дій, сприятиме працевлаштуванню та навчанню нових професій воїнів, які повернуться з війни», – зазначила Марина Хонда.

Реорганізація закладів дозволить досягти низки позитивних результатів, як то: створення єдиного потужного закладу соціального обслуговування ветеранів та членів їхніх сімей у Києві. Нова установа формуватиме основні напрями ветеранських політик, відштовхуючись від реальних та нагальних проблем учасників бойових дій. Крім того, хаб стане платформою для комунікації ветеранської спільноти з органами місцевої влади.

 

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар