Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У столиці презентували «Абетку маленьких переможців»

0 1

«Абетку маленьких переможців» презентували у київській Центральній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка у вівторок, 17 січня.

Це перша книга з проекту «Слова Перемоги», видана за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України. Надрукувало книгу видавництво «Креативна агенція «Артіль».

Розповсюджуватиметься абетка безкоштовно серед бібліотек України. Окрім того, по примірнику книги отримали всі діти, які завітали на презентацію.

«Для Міністерства культури та інформаційної політики надзвичайно важливо, що ми маємо можливість від імені держави підтримувати такі цінні проекти. Торік ми видавали книгу для дітей про фейки. Цього року серед переможців – книга «Абетка маленьких переможців». Дуже сподіваюся, що цим ми також робимо внесок у стійкість нашого суспільства, зокрема, наших дітей», – сказав присутній на презентації заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

Окрім того, посадовець нагадав, що у МКІП діє конкурс «Книга на зміцнення національної єдності», у межах якого видають книги, де висвітлюється тематика зміцнення національної єдності, збройної агресії російської федерації проти України тощо.

У презентації видання взяли участь також автори «Абетки». Один з них письменник і військовий Сергій Пантюк, навіть заради цього на кілька днів повернувся зі сходу України до столиці.

«Ще кілька днів тому я навіть не міг уявити, що зараз опинюся у товаристві цивільних, таких прекрасних діток. Дякую за реалізацію такого чудового проекту!» – сказав Сергій Пантюк.

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар