Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Сеульському Центрі мистецтв «Седжон» з’явиться україномовний аудіогід

0 4

17 травня, в рамках візиту Першої леді України Олени Зеленської до Південної Кореї, між Посольством України в Республіці Корея та Мерією міста Сеул був підписаний Меморандум про співробітництво. Серед членів делегації: заступник Міністра культури та інформаційної політики України Анастасія Бондар.

Відтак країни проводитимуть культурні та мистецькі обміни, зокрема разом працюватимуть над реалізацією проекту впровадження україномовного аудіогіда в Центрі мистецтв «Седжон» у Сеулі. У церемонії підписання меморандуму взяли участь: Перша леді України Олена Зеленська та Мер міста Сеул О Се Хун.

«Ми підписали Меморандум про старт робіт із запуску першого у Республіці Корея україномовного аудіогіда, який плануємо запустити у комплексі вже цього року, одразу після його реновації. Українці зможуть почути рідною мовою та відкрити для себе давню й багату культуру республіки Корея. На сьогодні ми запустили вже 63 аудіогіди у 39 країнах. Республіка Корея стане ювілейною, 40-ю країною», – відзначила Олена Зеленська.

Мистецький центр «Седжон» (Sejong Center) – це найбільший культурно-мистецький комплекс столиці, який вміщує виставкові холи та театральні зали. Він збудований у самому центрі Сеула у 1978 році. Центр названо на честь видатної постаті корейської історії – Короля Седжона Великого, який правив у 1418-1450 роках та відомий створенням корейського алфавіту «Хангиль».

У Мистецькому центрі знаходяться найбільший у Південній Кореї «Великий театр» на 3000 місць, «Малий театр», Галереї мистецького форуму з творами сучасного корейського мистецтва, Конференц-центр та зал.

У Центрі «Седжон» діють Сеульський оркестр традиційної музики, Сеульський театр танцю, Сеульський хор, Сеульський традиційний музичний театр, Сеульський театр, Сеульська опера, Сеульський молодіжний оркестр, Сеульський молодіжний хор, Сеульський ансамбль традиційної музики.

 

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар