Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У розвиток контактів між президентами України та США Президент Джозеф Байден прийняв у Білому домі Міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу

0 2

У розвиток контактів між президентами України та США Президент Джозеф Байден прийняв у Білому домі Міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

Президент США Джозеф Байден підтвердив непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України з боку США. Він повідомив про рішення Сполучених Штатів Америки запровадити низку санкцій проти Росії за її неправомірні дії з визнання “незалежності” так званих “ЛНР” і “ДНР”. Американський лідер запевнив у готовності США до подальших швидких та рішучих кроків, у тісній координації із союзниками та партнерами, у разі подальшої агресії Російської Федерації проти України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив вдячність США за політичну, макрофінансову та військову допомогу Україні на тлі ескалації агресивних дій з боку РФ. Він відзначив провідну роль Джозефа Байдена у мобілізації глобальної коаліції на захист України та світового безпекового порядку.

Дмитро Кулеба наголосив на важливості постійного нарощування санкційного тиску на Російську Федерацію, а також військової та макрофінансової підтримки України, озвучив конкретні пропозиції з цього приводу.

Міністр підтвердив запрошення від імені Президента України Володимира Зеленського Президентові США Джозефу Байдену відвідати Україну з візитом.

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар