Warning: session_start(): open(/home/yurincom/.system/tmp/sess_mvcghelf19ng7br9rvse8pc5o2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yurincom/yurincom.com/www/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
У реєстрі боржників не буде вказуватися адреса | Видавництво Юрінком-Інтер
Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У реєстрі боржників не буде вказуватися адреса

Єдиний реєстр боржників не буде містити відомості про місцезнаходження юросіб або адресі місця проживання або перебування фізичних осіб.

У реєстрі вказується: ПІБ, дата народження боржника – фізичної особи або найменування, ідентифікаційний код юрособи; найменування органу або ПІБ та посада посадової особи, який видав виконавчий документ; найменування органу державної виконавчої служби або ПІБ приватного виконавця; номер виконавчого провадження; категорія стягнення (аліменти, штраф і т.п.).

Відповідні зміни до Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження внесені наказом Мін’юсту від 6 лютого 2018 року № 301/5.

 

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии