Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про позбавлення волі на строк до трьох років за критику влади

0 17

Депутат від Народного фронту Костянтин Матейченко подав до парламенту законопроект, згідно з яким буде збільшено відповідальність за критику дій влади.

Законопроект № 2 225 пропонує внести зміни до Кримінального кодексу України, згідно з яким за “умисні дії по підриву авторитету держави і влади” буде посилено покарання, передає “Новий час”.

“Суспільно небезпечні протиправні діяння, які посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне приниження, наруга, осквернення або інші дії, спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань громадян України, та / або цинічне, зневажливе ставлення і неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (його відповідних органів), так і держави в цілому повинні бути покарані виправними роботами на строк до двох років, арештом до двох місяців або позбавленням волі на строк до трьох років “, – йдеться взаконопроекте, опублікованому на сайті парламенту.

У пояснювальній записці також зазначено, що законопроект не вимагає консультацій з громадськістю, що в свою чергу вказує на його неконституційність.

Залиште коментар