Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Полтаві відбулась нарада з питання підвищення рівня заробітних плат медичних працівників закладів освіти

0 2

 Учора, 10 лютого 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет перебував з робочим візитом на Полтавщині. У межах візиту спільно із Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, народними депутатами України, т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитром Луніним, депутатами облради та керівниками обласних департаментів освіти і науки та охорони здоров’я провели нараду з питання підвищення рівня заробітних плат медичних працівників закладів освіти.

“За підсумками наради спільно з обласними департаментами освіти і науки та охорони здоров’я Полтавської ОДА домовилися про те, що протягом місяця будемо збирати пропозиції, враховувати думки та побажання медиків і напрацюємо таку модель для проведення пілоту з підвищення заробітних плат, яка буде підтримана самими медиками”, – зазначив Сергій Шкарлет.

У Полтавській області функціонує 629 закладів дошкільної освіти та 534 заклади загальної середньої освіти, в яких працюють 475 медичних працівників, що опікуються здоров’ям учнів.

До обговорення цього важливого питання Міністр запрошує усіх колег.

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар