Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Польщі працює понад 21 тисяча українських підприємств

0 3

У Польщі працює понад 21 тисяча українських підприємств. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук під час виступу на міжнародній конференції в Любліні.

«Я щиро здивована кількістю українських компаній, які частково або в цілому працюють у Польщі. Це більш як 21 тисяча підприємств. До порівняння, всього у Польщі працюють 93 тисячі компаній з часткою іноземного капіталу. Тобто, близько 23% – це підприємства з часткою саме українського капіталу. Обсяг наших інвестицій у порівнянні з іншими країнами справді вражає. Уряди обох держав знайдуть інструменти, які дозволять саме в законодавчому полі врегулювати умови ведення українського бізнесу в Польщі», – наголосила Ірина Верещук.

Зокрема, тимчасовий режим лібералізації торгівлі з Європейським Союзом, що діє до червня 2023 року, довів свою ефективність. Віце-прем’єрміністр повідомила, що наразі тривають домовленості щодо продовження цього пільгового періоду.

«Ми дуже сподіваємося, що Польща як завжди стане нашим захисником і допоможе отримати в ЄС такі необхідні для українського бізнесу умови», – резюмувала Ірина Верещук.

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар