Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У МВС відкрито 320 кримінальних проваджень за зловживання владою та перевищення повноважень

0 15

За відомостями, які надійшли до МВС України, впродовж 3-х місяців 2014 року за фактами скоєння працівниками міліції кримінальних правопорушень розпочато 320 кримінальних проваджень, у 23 з яких повідомлено про підозру 32 правоохоронцям. Про це повідомили у відділі кадрового забезпечення МВС.

Як зазначили кадровики Міністерства внутрішніх справ, кримінальні провадження відкрито за скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних з: перевищенням владних повноважень — 139, зловживанням владою — 46, службовими підробленнями — 43, отриманням неправомірної вигоди — 17, службовою недбалістю — 12, скоєнням дорожньо-транспортних пригод — 11.

“Із указаної кількості кримінальних проваджень 7 відкрито щодо керівників органів внутрішніх справ України всіх рівнів, у одному з яких повідомлено про підозру 1 особі. Решта проваджень розпочато щодо інших категорій працівників”, — заначили у ДКС МВС.

Разом із тим правоохоронці зазначили, що більш детальну інформацію можна отримати у Генеральній прокуратурі України, а облік міліціонерів, котрі відсторонені від виконання обов’язків у зв’язку із відкриттям кримінальних проваджень стосовно них, не ведеться.

“Для отримання більш об’єктивної інформації щодо запитуваних відомостей про працівників міліції, відносно яких у 2014 році розпочато кримінальні провадження, а також тих проваджень, які направлено до суду або у яких проведено судові засідання, відповідно до статей 214, 216, пункту 1 розділу ХІ КПК України, а також Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 17.08.2012 № 69 (зі змінами), рекомендуємо звернутися до Генеральної прокуратури України.

Також інформуємо, що нормативно-правовими актами МВС України ведення обліків осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, відсторонених від виконання службових обов’язків, а також тих, яких звільнено під час або у процесі досудових розслідувань, не передбачено», — зазначили у МВС.

Джерело:

УНН

Залиште коментар