Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У МВС спростовують інформацію про збільшення фінансування відомства

0 24

У міністерстві внутрішніх справ спростували інформацію про збільшення фінансування відомства у 2014 році.

Про це Укрінформу заявили в Управлінні зв’язків з громадськістю (УЗГ) МВС України.

“Останнім часом ЗМІ активно обговорюють тему збільшення фінансування правоохоронного відомства на 2,1 млрд. гривень. Але ця інформація не відповідає дійсності”, – зазначили в УЗГ.

За даними МВС, торік показник бюджету за загальним фондом був затверджений на рівні 13 млрд. 407,3 млн. гривень. При цьому ще 2 млрд. 490,2 млн. передбачалося для фінансування Державної прикордонної служби України (ДПСУ). В цілому ця цифра становила 15 млрд. 897,5 млн. гривень.

“У 2014 році для міністерства разом з Держприкордонслужбою заплановано виділити за загальним фондом 15 млрд. 874,1 млн. гривень, з яких 2 млрд. 417,2 млн. складе фінансування ДПСУ”, – роз’яснили у МВС.

Таким чином, констатували у відомстві, обсяг видатків за загальним фондом у порівнянні з 2013 роком зменшено на 23,4 млн. гривень.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар