Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У місті-герої Ірпінь відкрили тимчасове модульне містечко

0 5

13 серпня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відкрив тимчасове модульне містечко у місті-герої Ірпінь Київської області на території санаторію “Дубки”.

«Сьогодні відкрили тимчасове модульне містечко “Дубки” у місті-герої Ірпінь. Сподіваюсь, що умови, створені тут, будуть теплими та затишними для ірпінців. Відверто поспілкувався із мешканцями. Розпитав їх про нагальні проблеми та потреби. Допомогти вирішити ці проблеми — наш обов’язок. За рік місцева влада та Уряд мають забезпечити людей житлом для постійного проживання. Дякую дітям, які зробили нас щасливими у такий складний час. Також щиро вдячний Уряду Польщі за допомогу!» — наголосив Олексій Чернишов.

Містечко складається з 88 житлових модулів, розрахованих на 352 особи. У містечку є туалетні і душові кімнати (окремо чоловічі та жіночі), їдальні та інші зони загального користування. Там проживатимуть особи, які втратили житло внаслідок бойових дій. Перелік осіб для заселення формують громади.

«У цьому містечку вперше ми додали багато елементів, які важливі для комфортного життя:

· бібліотека-навчальна зала з ноутбуками для уроків та за потреби офлайн-навчання;

· кардіозона, де розміщені тренажери та інше спортивне обладнання;

· вулична фітнес-зона;

· пандуси;

· альтанки та впорядкована територія санаторію “Дубки”.

Будемо робити все, щоб ці нововведення за можливості були і в наступних містечках. Тому на відкриття ми запросили голів громад, де ми вже споруджуємо нові модульні містечка», — наголосив Олексій Чернишов.

За словами Міністра, нині фокус на деокупованих громадах. Саме зараз такі модулі потрібні громадам для тих, кого ворог позбавив житла. Олексій Чернишов зазначив, що Уряд зараз активно напрацьовує середньострокові та довгострокові варіанти вирішення житлових потреб та відновлення пошкодженого житлового фонду на деокупованих територіях.

Також Міністр висловив вдячність міжнародним партнерам та друзям, зокрема Уряду Польщі, які у такий складний для України час надають підтримку нашим біженцям та долучаються до розміщення ВПО на території України.

Нагадаємо, що раніше такі модульні містечка були відкриті у ЛьвовіБородянціБучі  та Макарові

Довідково

У кожному містечку присутні 88 житлових модулів, розрахованих на 352 людини. У містечку є туалетні і душові кімнати (окремо чоловічі та жіночі), їдальні та дитячі/навчальні. Утримання містечка бере на себе місцева влада.

 

Міністерство розвитку громад та територій України

Залиште коментар