Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У місті-герої Буча відкрили тимчасове модульне містечко

0 61

24 червня Голова Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща Міністр Міхал Дворчик та Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відкрили тимчасове модульне містечко в місті-герої Буча Київської області.

«Сьогодні відкриваємо тимчасове містечко на 352 місця в місті-герої Буча. Тут проживатимуть люди, які втратили житло. Зокрема, серед них будуть також жити і вчителі, чиє житло зруйновано як в Бучі, так і в навколишніх населених пунктах, і які працюють в місцевій школі. Це розміщення є тимчасовим — Уряд, регіональна та місцева влада сьогодні активно працюють над довгостроковими варіантами забезпечення житлом та відновленням пошкодженого житла», — наголосив Олексій Чернишов.

За словами Міністра, загалом в Бучі у модульних містечках на трьох локаціях планується розмістити 704 людини. «У цьому містечку 88 житлових кімнат, їдальні, дитячі кімнати, жіночі та чоловічі вбиральні та душові кімнати. Цей варіант, який ми почали реалізовувати разом із Урядом Польщі, уже довів свою зручність та оптимальну комфортність», — проінформував очільник Мінрегіону. 

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький разом з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим відкрили у смт Бородянка перше модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб на Київщині.

Довідково

Станом на 21 червня 2022 року внутрішньо переміщеними особами зареєстровано 4775 мешканців Бучі (3201 сім’я, у тому числі 24 багатодітні сім’ї та 22 батьків-одинаків), з них 1055 дітей (до 18 років), 1188 пенсіонерів, 162 особи з інвалідністю.

У м. Буча внаслідок бойових дій пошкоджено/зруйновано 1735 об’єктів житлового фонду, з яких 236 багатоквартирних будинків (1 будинок зруйновано повністю та 235 пошкоджено) та 1499 індивідуальних садибних будинків (136 повністю зруйновані та 1363 частково зруйновані/ пошкоджені).

Міністерство розвитку громад та територій України

Залиште коментар