Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У межах ініціативи Мінцифри та YEP переможці конкурсу студентських стартапів вирушають у навчальну поїздку в Естонію

0 1

У межах ініціативи «Підприємницький університет» студенти з понад 90 університетів України вчаться робити стартапи на парах. Після завершення курсу вони продовжують працювати над ідеями та можуть представити їх на національному конкурсі Student Startup Battle.

Десятка найкращих студентських команд семестру представила свої стартапи у фіналі національного конкурсу Student Startup Battle. Ідеї студентів були різноманітними: від конструктора планерів до бренду адаптивного одягу, від онлайн-моніторингу добробуту всиновлених дітей до систем керування суборбітальними ракетами.

Оцінювало пітчі експертне журі, що об’єднало різних стейкголдерів української екосистеми стартапів.

Найкращою командою фіналу визначили Atheneum з Одеської політехніки. Стартап пропонує створити платформу, що спрощує монетизацію контенту за допомогою NFT. За підтримки deep-tech акселератору VACUUM вони вирушать на Young Entrepreneurs Summer School — тижневу освітню подію у Таллінні від провідного європейського акселератора Startup Wise Guys.

Переможці разом із ще чотирма командами — Mercury Manager (КУБГ), MOOD+ (КНЕУ), Advertisement Bot (Одеська політехніка) та Plenney (КНЕУ) — також потрапляють в інкубацію YEP!Starter для подальшого розвитку стартапів. Подарунками підтримали учасників Український фонд стартапів та Genesis.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила: «Проект «Підприємницький університет» яскраво доводить, що українські студенти здатні створювати стартапи. Ми будемо й далі допомагати університетам розвивати потужну культуру підприємництва та стартап-інфраструктуру, щоб світ дізнався про більшу кількість українських зірок-підприємців. А наша кінцева мета — щоб Україна перетворилася на країну підприємців».

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар