Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У міндоходів буде національний університет

0 15

Національний університет Міндоходів буде створено шляхом об’єднання Національного університету державної податкової служби й Державного науково-дослідного інституту митної справи.

Крім того, з ініціативи Міндоходів, до складу створеного університету ввійдуть Науково-дослідний інститут фінансового права й Київський фінансово-економічний коледж. Вони будуть функціонувати як окремі структурні підрозділи.

Зі слів Клименка, таке об’єднання навчальних закладів сприятиме збереженню цілісної системи кадрового забезпечення Міндоходів з урахуванням специфіки підготовки кадрів, зокрема слідчих, оперативних підрозділів, підрозділів протидії контрабанді, митним і податковим правопорушенням.

Нагадаймо, 24 грудня 2012 року Віктор Янукович реорганізував Державну податкову службу й Державну митну службу в Міністерство доходів і зборів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар