Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Мін’юсті озвучили 6 головних змін в сфері реєстрації

0 22

Про основні зміни, які чекають бізнес і громадян, на своїй сторінці в Фейсбуці розповів заступник міністра юстиції Павло Мороз:

1. Посилення кримінальної відповідальності як заявника, так і реєстратора і зацікавленого в скоєнні незаконного реєстраційної дії особи. Адміністративна відповідальність теж стане жорсткішою.

2. Електронний цифровий підпис буде надаватися виключно за особистої присутності підписантів, зокрема посадових осіб підприємств. Таким чином в міністерстві планують попередити випадки, коли сторонні особи отримували ЕЦП без відома директорів і головних бухгалтерів і надалі використовували для позбавлення бізнесу накопиченого податкового кредиту, відшкодування ПДВ та несанкціонованого перерахування грошових коштів.

3. Ускладниться процедура відкриття нового розділу в реєстрі нерухомості та припиниться існування паралельно двох розділів в Реєстрі.

4. Підписи голови, секретаря або учасників зборів на протоколі і на

установчих документах при внесенні змін будуть завірятися нотаріально.

5. Строк подання скарги до Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації триватиме з 30 до 60 днів. На думку П.Мороза, це важливо, адже були випадки, коли заявник звертався до Комісії зі скаргою, яка була складена з порушенням вимог і не встигав виправити формальні помилки і подати відредаговану скаргу до Комісії у визначений законом термін.

6. Нотаріусам нададуть доступ до реєстру актів цивільного стану громадян в режимі «read only».

http://zib.com.ua/ru/125408-v_minyuste_ozvuchili_6_glavnih_izmeneniy_v_sfere_registracii.html

Джерело:

Закон і бізнес

Залиште коментар