Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У міліції відібрали право використовувати водомети на морозі та світлошумові гранати

0 19

Кабінет міністрів відмінив постанову від 22 січня 2014 року, яка дозволяла правоохоронцям використовувати водомети та світлошумові, ручні димові і газові гранати.

22 січня уряд Азарова дозволив використовувати проти мітингарів водомети при температурі повітря до -10ºС, а також розширив перелік спецзасобів для охорони громадського порядку, включивши туди ручні димові гранати, ручні газові гранати “Дрейф-2” та світлошумові гранати “Зоря-2”, “Факел-С” та “Пламя-М”.

Відтепер водомети можна використовувати, коли температура не нижче 0ºС, а перелічені гранати заборонені для використання під час акцій протесту.

Як повідомлялося, 13 червня Генпрокуратура поширила матеріали, які свідчать, що колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко придбав у Росії таких гранат на суму понад 1 млн гривень.

Також нагадаємо, що силовики неодноразово використовували газ, гранати та водомети проти мітингувальників під час акцій протесту на Майдані Незалежності взимку.

Залиште коментар