Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фіктивна тривога

0 20

Невідомий зателефонував до міліції вранці і повідомив, що в будівлях згаданих судів розміщена вибухівка, передає «Інтерфакс-Україна».

В цілях безпеки з Апеляційного суду були евакуйовані 80 співробітників і 70 відвідувачів, а з будівлі Львівського апеляційного адміністративного суду вивели 42 співробітника і 180 відвідувачів.

Водночас, за словами начальника відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС у Львівській області Світлани Добровольської, в результаті ретельної перевірки будівель бомби виявлені не були. Як наслідок, суди відновили свою роботу.

Також було відкрито кримінальне провадження за фактом неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян. Міліція встановлює особу зловмисника.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар