Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Львові говорили про доступ до правосуддя

0 15

У Львові відбулася конференція “Доступ до правосуддя та судових послуг”, організована проектом USAID “Справедливе правосуддя” спільно з Державною судовою адміністрацією України, судами Львівщини та НУО “Право і Демократія”.

На конференції йшлося про кращий національний та міжнародний досвід у забезпеченні доступу громадян до правосуддя та судових послуг, а також визначено проблеми та перешкоди на шляху вирішення цих питань. Про це повідомляє прес-служба ДСА. Зокрема, заступник керівника Проекту USAID “Справедливе правосуддя” Наталя Петрова зауважила, що питання доступності судів вивчає Європейська комісія з питань ефективності правосуддя, яка проводить щорічний моніторинг із покращення роботи та якості правосуддя та європейського партнерства. За словами заступника керівника проекту USAID, у щорічному звіті Комісії відзначено, що Україна належить до 27 держав-учасниць Ради Європи, які наразі не мають критеріїв оцінки діяльності судів. Також на конференції зазначалося, що доступ до правосуддя є непростим питанням, адже необхідно врахувати всі складові доступності, а відтак, доопрацювати та запровадити стандарти діяльності суду, без яких неможливо організувати системну роботу оцінки діяльності судів.

Учасники конференції звернули увагу на те, що дедалі більше судів проводять опитування громадян на предмет задоволеності роботою суду та доступності до правосуддя. За результатами цих опитувань визначаються проблемні питання та проводяться заходи із вдосконалення роботи суду.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар