Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Київській області запрацював Центр безпеки

0 19

У Київській області запрацював Центр безпеки. Центр відкрито у с. Студеники Бориспільського району. Він містить в одній будівлі пожежну частину та поліцейський пункт.

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, щороку в державі реєструють  більше 30 тисяч пожеж, на яких гинуть близько двох тисяч людей. Розбудова мережі Центрів безпеки у громадах забезпечить ефективне реагування на подібні надзвичайні ситуації.

Начальник ГУ ДСНС України у Київській області Петро Кісільов зазначив: «Центр оснащений системою відеонагляду. Отже, його створення допоможе більш ефективно та комплексно розв’язувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між рятувальниками, поліцією, медиками та населенням ОТГ».

Користуючись нагодою, рятувальники провели на місці повчально-розважальний захід для місцевих дітлахів із подарунками та конкурсами із залученням підрозділу піротехнічної служби.

 

Міністерство внутрішніх справ України

Залиште коментар