Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У КИЄВІ ЗАПРАЦЮВАВ «ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ»

0 3

28 березня 2019 року в Києві почав працювати «Центр виконання рішень» – сучасний офіс, де громадяни можуть без черг і бюрократії за принципом «єдиного вікна» отримати послуги у сфері примусового виконання судових та інших рішень.

За словами заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко, протягом останніх 2 років Мін’юст реформує систему примусового виконання рішень з метою забезпечення громадян відкритими й інноваційними сервісами.

«У рамках пілотного проекту Міністерство юстиції послідовно відкриває офіси «Центр виконання рішень». Такі заклади вже працюють у 4 регіонах: Дніпропетровській, Луганській, Одеській та Сумській областях. Сьогодні ми такий центр відкриваємо в Києві», – наголосила заступник Міністра юстиції.

Вона повідомила: за короткий час роботи до центрів вже завітало понад 2,5 тисячі громадян, які отримали більше 3 тисяч послуг.

За її словами, важливо відповідально впроваджувати нові стандарти роботи. Адже зміна обличчя державної виконавчої служби, зміна підходів у роботі з громадянами має приносити позитивні емоції українцям, які звертаються до ДВС за захистом своїх прав та законних інтересів.

«Ми йдемо шляхом дуже важливих змін, стаємо доступнішими й комфортнішими, впроваджуємо найкращі сервіси. Ми відходимо від бюрократії й черг, робимо усе, щоб громадянин, який звертається до Центру виконання рішень, залишився задоволеним», – підкреслила Світлана Глущенко.

Вона наголосила, що надалі Міністерство юстиції має амбітні плани розширити проект, щоб такі центри запрацювали при відділах ДВС по всій території держави.

За словами директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції Олексія Воробйова, відкриття таких центрів демонструє вектор розвитку державної виконавчої служби.

«Служба змінюється, органи ДВС стають більш відкритими, прозорими і спрямованими на обслуговування громадян. Українці в таких центрах можуть швидко і без черг вирішити питання щодо відкриття виконавчого провадження, ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження по всій території України, що спрощує життя громадянам», – наголосив Олексій Воробйов.

Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Київ Станіслав Куценко у свою чергу підкреслив, що «Центр виконання рішень» відкрили саме у Дарницькому районі тому, що він є одним з найбільш населених районів в місті Києві.

«Відкриття ЦВР поклало початок принципу екстериторіальності в роботі органів державної виконавчої служби. Адже особа може звернутись до ЦВР і через нього подати на виконання документ до будь-якого відділу ДВС міста Києва. Так само тут можна отримати інформацію про виконавче провадження, за яким громадянин є стороною і яке знаходиться в будь-якому з відділів ДВС міста Києва», – зазначив Станіслав Куценко.

Джерело: https://minjust.gov.ua/

 

Залиште коментар