Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У КМДА ініціювали зміну складу комісії з розміщення тимчасових споруд

0 1

У КМДА ініційовано формування нового складу Комісії з питань розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозникзазначає прес-служба КМДА.

За його словами, таке рішення ухвалене у зв’язку з неодноразовими скаргами підприємців на неефективну роботу членів комісії.

Комісія, що покликана вирішувати питання здійснення підприємницької діяльності у столиці у правовому полі, за словами підприємців, навпаки, створювала додаткові перешкоди. Зокрема, затягувала вирішення спірних питань між підприємцями, які легально працюють, і підприємцями, які здійснюють свою підприємницьку діяльність, порушуючи чинне законодавство. Впевнений, що для тих, хто бажає працювати офіційно і сплачувати місту прозоро, така тактика поведінки членів Комісії, як мінімум, дивна. І якщо ми оголошуємо боротьбу з незаконною торгівлею, то не повинно бути штучних перешкод для ведення підприємництва згідно з законом“, – розповів Микола Поворозник.

Залиште коментар