Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У грудні відбудеться форум на тему управління приватним капіталом в Україні

0 1

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні організатори вирішили провести захід цього року. Він відбудеться 3-4 грудня 2019 р. та об’єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

На цьогорічному форумі організатори забезпечать учасників найсвіжішими новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянуть найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

Новинки в програмі:

 • ключова презентація від 1st Family Office Ukraine: Дмитро Кононець, співзасновник та керуючий партнер компанії. Пан Кононець поділиться своїм досвідом, як галузь приватного банкінгу змінюється по всьому світу, які моделі послуг використовуються сьогодні в Україні та на що очікують українські бенефіціари. Він розповість про перші кроки, які зробила його команда для розбудови першого українського сімейного офісу.
 • ключова презентація щодо способу мислення українських мільйонерів від Тараса Кириченка та Тимофія Бріка, експертів у галузі соціології з Київської школи економіки. Саме Ви станете першою аудиторією, перед якою вони представлять результати свого соціологічного дослідження “Життя заможних українців. Нові історії успіху“. У доповіді будуть досліджені способи мислення заможних українців, їх ідеї, переконання та моделі поведінки, подібно до захоплюючого бестселера New York Times “Спосіб мислення мільйонера“;
 • найсвіжіший порівняльний аналіз питань юрисдикції для осіб з високим рівнем доходу від Андрія Зайцева, директора департаменту приватного банкінгу, East-West United Bank S.A. Андрій Зайцев проведе порівняльний аналіз Швейцарії, Кіпру та Люксембургу в якості можливих країн юрисдикції для українських заможних людей, враховуючи спеціальні особливості виконання місцевих вимог для українських клієнтів;
 • аналіз привабливості Європи та Кіпру для осіб з високим рівнем доходу від Георгія Докучаєва, директора з продажів, Prime Property Group, Кіпр. Ви маєте можливість дізнатися про останні найважливіші тенденції в сфері отримання дозволу на проживання та громадянства через програми інвестицій, а також обговорити всі їх переваги та недоліки для заможних українців.

Огляд основних подій:

 • майстер клас щодо планування правонаступництва з швейцарськими експертами;
 • порівняльна сесія галузі приватного банкінгу в Україні та в інших країнах;
 • глибокий аналіз законодавчих змін в Україні в 2019 році з спеціальним фокусом на валютній лібералізації: їх вплив на осіб з високим рівнем доходу;
 • погляд на майбутнє світу офшорів та глобальна тенденція до прозорості: BEPS та інші ініціативи;
 • аналіз глобальних імміграційних тенденцій та як вони впливають на українських осіб з високим рівнем доходу;
 • дискусія щодо приватного та прем’єр банкінгу в Україні та за кордоном;
 • огляд інвестиційних уподобань заможних українців та новини зі сфери структурування активів;
 • діамантовий гала вечір наприкінці першого дня.

Цього року учасники мають можливість зустрітися з делегатами форуму, представниками компаній Bendura Bank AG, Union Bancaire Privée, Banque Havilland (Schweiz) AG, Banque Internationale à Luxembourg, CIM Banque, Bank of Singapore та з багатьма іншими.

Залиште коментар